Witamy w firmie wolfcraft

wolfcraft - innowacyjne narzędzia dla ambitnych majsterkowiczów i wymagających profesjonalistów

Firma Wolfcraft powstała w roku 1949 i od tego czasu jest uznanym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych oraz uniwersalnego osprzętu do elektronarzędzi z przeznaczaniem do wykorzystania zarówno w gospodarstwach domowych jak również i przez wymagających użytkowników szukających wysokojakościowych rozwiązań do profesjonalnych zastosowań. Jesteśmy firmą zorientowaną na nieustanny rozwój ukierunkowany na realizację potrzeb i zainteresowań naszych Partnerów i Klientów. Naszą filozofię produkcji i sprzedaży urzeczywistniamy już od ponad 60 lat wprowadzając z powodzeniem na rynek wciąż nowe i innowacyjne rozwiązania.

Razem z nami ku lepszym wynikom!

Wszystko zaczęło się dzięki założycielowi firmy, Robertowi Wolff, jego zamiłowaniu do majsterkowania oraz nieustannemu dążeniu do doskonalenia nawet najlepszych, istniejących już rozwiązań. Pasja majsterkowania i udoskonalania to do dziś istotny czynnik decydujący o sukcesie naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Niezwykle ważnym aspektem rozwoju i działania naszej firmy jest również utrzymywanie najwyższych norm jakości produkowanych przez nas narzędzi, które w naszych zakładach produkcyjnych w Niemczech i na Słowacji współtworzy i wytwarza łącznie ponad 450 pracowników.

Montaż i produkcja narzędzi odbywa się z użyciem wysokoprecyzyjnych urządzeń przemysłowych, w doskonale skoordynowanych zespołach pracowników, którzy w procesie produkcji chętnie wykorzystują własne doświadczenie, specjalistyczną wiedzę i umiejętności.Wspólnie tworzymy firmę wolfcraft i dbamy o jej wizerunek jako solidnego partnera oferującego wysokiej jakości produkty i obsługę na najwyższym poziomie

Innowacyjność – nasz wspólny klucz do przyszłych sukcesów

Z doświadczenia wiemy, że innowacyjność nie przychodzi łatwo. Wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów wymaga konsekwentnej pracy i wyczucia w przewidywaniu kierunków przyszłego rozwoju technologicznego. W trosce o sukces Państwa i naszej firmy, wiele uwagi poświęcamy potrzebom naszych Klientów i śledzimy tendencje panujące na rynku. Zebrane informacje wykorzystujemy w dążeniu do opracowywania nowych rozwiązań, co pozwala na utrzymanie pozycji innowacyjnego producenta, doskonale reagującego na zmieniające się potrzeby na rynku międzynarodowym. Proponowane rozwiązania obejmują narzędzia i osprzęt do elektronarzędzi, które każdego dnia stają się coraz bardziej wydajne, ergonomiczne, praktyczne, precyzyjne i bezpieczne.