Budowa tarasów z drewna

Drewniane pokrycia podłóg na tarasie lub w innym miejscu na zewnątrz domu stają się coraz bardziej popularne.

W przeciwieństwie do tarasu pokrytego zimnym gresem czy szarymi płytami betonowymi, doskonale zaprojektowany i stylowy drewniany taras, dzięki swojej ciepłej kolorystyce sprawi, że z przyjemnością przywitają Państwo na nim wczesną wiosną pierwsze promienie słońca.

Aby cieszyć się doskonałym efektem pracy należy najpierw dokładnie opracować projekt tarasu, a podczas jego montażu korzystać wyłącznie z materiałów wysokiej jakości.

 Zapewni to nie tylko profesjonalny, solidny i nieskazitelny pod względem wizualnym efekt, lecz również spowoduje, że taras pozwoli stworzyć atmosferę oazy spokoju i relaksacji, w której będą Państwo przebywali z wyjątkową przyjemnością. To właśnie z myślą o tym wolfcraft stworzył nowoczesny system budowy tarasu z drewna, który nie tylko spełnia wszelkie zasadnicze wymogi dotyczące budowy konstrukcji z drewna, lecz również sprawia, że montaż tarasu wykonają Państwo z podobną łatwością jak układanie paneli sufitowych lub ściennych. Nareszcie każdy majsterkowicz będzie mógł stworzyć wymarzone patio w stosunkowo krótkim czasie, w prosty sposób i z wyjątkowo wysokim efektem wykończeniowym. Projekt wszystkich elementów systemu został stworzony z myślą o zapewnieniu możliwie najdłuższego czasu użytkowania tarasu, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się swoim tarasem przez wiele dziesięcioleci. System uwzględnia naturalne właściwości drewna, takie jak pęcznienie i kurczenie się drewnianych desek, zapewniając jednocześnie właściwą wentylację elementów wykonanych z drewna, pozwalającą na długotrwałą ochronę przed butwieniem oraz rozkładem powodowanym przez grzyby. Ten praktyczny instruktaż, dostarczy Państwu wszelkich informacji niezbędnych podczas układania tarasu z drewna w systemie wolfcraft. Wykonanie Państwa wymarzonego tarasu z drewna jeszcze nigdy nie było tak proste

Produkty:

więcej