O firmie

Od 1949, nazwisko Wolff kojarzone jest z rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem i produkcją innowacyjnych narzędzi spełniających oczekiwania najbardziej wymagających majsterkowiczów. Obecnie firma wolfcraft zatrudnia ponad 600 pracowników na terenie Niemiec i w ponad 16 różnych krajch Europy. Siedziba oraz międzynarodowe centrum logistyczne firmy znajduje się w Kempenich. Z tego miejsca firma wolfcraft dostarcza ponad 2,000 produktów różnego rodzaju – w tym stoły maszynowe, stoły warsztatowe, stoły zaciskowe, systemy transportowe,  narzędzia mocujące, narzędzia do wykonywania połączeń w drewnie, osprzęt do elektronarzędzi, narzędzia ręczne oraz narzędzia tworzące kompletne zestawy do wykonywania określonych projektów. Asortyment ten dostraczamy do specjalistycznych punktów handlowych oraz partnerów handlowych w ponad 36 krajach.

Konsekwencja w tworzeniu produktów naszej marki oraz zaangażowanie w opracowywanie produktów najwyższej jakości sprawiły, że firma wolfcraft jest najbardziej rozpoznawalnym producentem narzędzi ręcznych, przy uwzględnieniu producentów narzędzi przeznaczonych do zastosowania komercyjnego.*

Na tych stronach dowiedzą się Państwo więcej o możliwościach zatrudnienia w firmie wolfcraft. Na stronach poświęconych Prasie znajdą Państwo najświeższe informacjie na temat firmy.

* Institut für Freizeitwirtschaft GmbH, Effizientes Marketing bei Heimwerker-Kunden, Munich, 2010